Köszönöm, hogy időt szánsz rám, és megnézed a díszszekér című weblapomat.  

A nevem Prokop József

E-mail; jzsef.prokop@gmail.com

Telefon; 06/30-32-38-971

 

Sok dologgal foglalkozom, többek között a képen látható díszszekér is én általam lett kijavítva. Elég rossz állapotban volt a szekér, sok dolgot újonnan kellett készíteni hozzá. Újonnan készítettem, a hátsó ágast, amihez a hátsó tengely van rögzítve, teljesen új az aljdeszka, a derékoldalak, lőcsök. Persze, a vasalat a régi, csak a fa rész új. Javítva van még az első, hátsó soroglya, és az ülés. Azt is megtudom mutatni, milyen állapotban volt a lőcsös szekér amikor hozzám került.

Nem volt szép látvány, az biztos. Amikor betettük ebbe a lomosba a szekeret, én voltam az aki látott valamit ebben a káoszban. Még a díszszekér gazdája is kételkedett abban, hogy ebből még valaha lesz dísz, amely egy vendégház udvarán, olyan helyet foglal el, mint ahol most van. 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                    

 

Ez a Weboldal is, a Webnode-ban készült.

Egyszerű, és nagyszerű! Ha, van olyan témád, sok képed, amit megszeretnél osztani másokkal, vagy, esetleg akarsz egy kis pénzt is keresni, készíts lapot magadnak.

Festmények; Prokop József (Projó)

Eladó, Egyéb itt: Magyarország, Borsod-Abaúj-Zemplén, Encs. Dátum December 9

Eladó itt: Encs

Google PageRank